
Републичко такмичење из биологије...
Данас 26. маја одржано Републичко такмичење из биологије. Урош Бурлић, ученик седмог разреда, освојио је прво место.
Браво Уроше!
Честитке колегиници Милеви Рогић.
Снимали смо филм...
Ученици IV-4 доживели незаборавно искуство снимања играног филма, које им је омогућио наставник Милош Рацић. Кратки играни филм, са еколошком поруком, под називом "Флаша" учествоваће на овогодишњем Међународном школском фестивалу креативних филмова, познатијем као "КРЕФ".Филм можете погледати овде
Републичко такмичење из Технике и технологије
У петак 19.маја и суботу 20.маја одржано је Републичко такмичење из Технике и технологије. Стеван Сокић, ученик шестог разреда, освојио је прву награду.
Браво за Стевана и његовог наставника Александра Милосављевића!
Браво Ивона!

У новом броју часописа "Светосавско Звонце" објављен је награђени ликовни рад ученице 6-2 Ивоне Бошковић.
"Екологија и очување животне средине "
13. маја, у холу Градске библиотеке свечно је отворена изложба ученичких радова на тему "Екологија и очување животне средине". Ученици и наставници ИО Стапари успешно су презентовали своје акције и радове које реализују на часовима Чувара природе и Еколошке секције. Пажњу присутних привукла је рециклажна радионица током које су наше ученице помагале посетиоцима који су хтели да се опробају у креативном раду са рециклажним материјалом.
"Трећаци" на Копаонику

Можда има снега, а судећи по сликама има га, можда је и хладњикаво, но то ништа не смета ученицима трећег разреда и њиховим учитељицама да уживају у свом боравку на Копаонику. Хотел "Сребрна лисица", настава у природи, дружење, забава. Када се врате 18. маја, надамо се да ће донети занимљиве приче.
Учествовали смо...

Поводом Дана црвеног крста додељене су награде на конкурсу "Крв живот значи". На конкурсу су учествовали и ученици наше школе.
У категорији ученика 1-4. разреда ликовни рад Филипа Тејића, ученика 4-3, награђен је првом наградаом, а рад Саре Ивановић, ученице 4-2, другом.
Успешни су били и литерарни ствараоци. Ана Линдо, ученица 4-2, освојила је друго место, а Катарина Дидановић, ученица истог одељења, треће
Честитамо!
Спој лепог и корисног...

Ученици нижих и виших разреда наше школе у ИО Стапари обележили су Дан планете Земље 22.априла 2019.године акцијом чишћења смећа у окружењу школе и шетњом до оближњег водопада. Спој лепог и корисног.
"Шестаци" на екскурзији...

4 i 5. маја ученици шестог разреда били су на екскурзији. Посетили су Опленац, Тополу , Смедеревску тврђаву, Виминацијум. Омор су пронашли на Сребрном језеру, одакле су другог дана кренули пут Ресавске пећине, манастира Манасије и Крагујевца, где су посетили Природњачки музеј.
Сада треба сабрати утиске и припремити се за нове походе.




















