Прва основна школа краља Петра II

  • viber slika 2021-04-16 22-44-16 1slika
  • viber slika 2021-04-16 22-44-18 2slika
  • viber slika 2021-04-16 22-44-20-3slika
  • viber slika 2021-04-16 22-44-21 4slika
  • viber slika 2021-04-16 22-44-23 5slika
Штампа

Обавештење о упису у први разред у школској 2021/22. години

Поштовани родитељи будућих првака,

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

У складу са чланом 18. Закона о основама система образовања и васпитања, предвиђено је да се у први разред основне школе уписују деца која до почетка школске године имају најмање шест и по, а највише седам и по година и која су здравствено способна за полазак у школу.
У први разред основне школе у  школској 2021/22. години (редован упис) уписују се деца рођена од 1. 03. 2014. до 28. 02. 2015. године.

Штампа

Обавештење о упису у припремни школски програм у школској 2021/22.години

  

Поштовани родитељи,

Школа ће вршити упис деце рођене од 1.3.2015. до 28.2.2016. године у припремни предшколски програм за школску 2021/2022. годину почев од 1.4.2021. године.

Штампа

41. Смотра рецитатора Златиборског округа

 

У организацији  Народне библииотеке „Сретен Марић“ Косјерић 28 априла 2021. године у Косјерићу, одржана је 41. Смотра рецитатора Златиборског округа  у онлајн формату.  Да манифестација успешно негује лепо казану реч потврдио је наступ 52 рецитатора општина: Пожега, Прибој, Пријепоље, Ужице, Сјеница, Чајетина, Ариље, Бајина Башта, Нова Варош и Косјерић.

Наши ученици били су веома успешни:

МЛАЂИ УЗРАСТ

СЕРГЕЈ КУРЋУБИЋ -друго место

Весна Пешић: „Снови“

Педагог: Невена Милосављевић

 

СРЕДЊИ УЗРАСТ

ЈОВАН  ГОГИЋ-друго место 

Хенрих Сабгир: „Робот“

Педагог: Биљана Кнежевић

Резултате такмичења погледајте на линку

Штампа

Такмичење за најбољу дечју карикатуру “Мали Пјер” у 2021. години

24. априла 2021. године. 

Окружно такмичење  је одржано  у ОШ „Гојко Друловић“, у Радоињи, наши ученици су постигли сјајан успех, погледајте на  линку:

У категорији ученика од 1. до 4. разреда:
прво место су освојили
:Дуња Вранић 1-4, Уна Дејановић 4-2,Алекса Пислевски 4-5 и Вук Бацетић 4-2
Друго место
Ивона Леонтијевић 4-2, Софија Кнежевић 4-3, Вукашин Вранић 4-2, Маша Старчевић 4-3 и Сандра Шишић 4-5
Треће место:
Марта Богдановић 2-2, Петар Јованетић 4-2 и Анђела Томић 4-5
У категорији ученика од 5. до 8. разреда:
1.место је освојила Милица Гавриловић 5-5
2.место Исидора Тотовић 7-2
3.место Софија Селаковић 6-3
Браво и срећно на Републичком такмичењу!

Честитке нашим ученицима на оствареним резултатима!

 

 

Штампа

Распоред наставних садржаја на РТС-у

 

 

Распоред часова можете видети  на линку www.rasporednastave.gov.rs 

На мултимедијској интернет платформи РТС Планета сви заинтересовани ученици, родитељи и наставници могу накнадно да погледају наставне садржаје које су пропустили.

Штампа

Резултати Окружног такмичења из математике 2020/2021. године

25.4.2021. године

Данас је у ОШ "Слободан Секулић" одржано Окружно такмичење из математике.

Наши ученици имали су одличне резултате. Честитамо ученицима и њиховим наставницима!

четврти разред
Маша Старчевић прво место
Сандра Шишић, друго место
пети. разред
Маја Тодоровић, прво место
Николина Калабић, друго . место
шести разред
Анђела Бацетић, прво место
Марта Тодоровић, друго место
осми разред
Матеја Глибетић, треће место

Ранг листе учесника:

четврти разред

пети разред

шести разред

седми разред

осми разред

Штампа

Окружно такмичење из енглеског језика 2020/2021. године

На Окружном такмичењу из енглеског језика наши ученици оставрили су изванредне резултате:

Огњен Борисављевић 85 освојио је  друго место (36 бодова)

Уна Миливојевић 83  освојила је  друго место (35 бодова)

Оба ученика оставрила су пролаз на Републичко такмичење. Честитмо нашим ученицима и њиховој наставници Душици Каримановић!

Штампа

Прелиминарни резултати Општинског такмичења из историје

25.4.2021. године

Данас је у нашој школи одржано Општинско такмичење из историје.Наши ученици остварили су одличне резултате:

Матеја Глибетић 85 друго место 

Марко Радивојевић 81 треће место 

Честитке ученицима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима!

Листе учесника погледајте на линку