Математика такмичење 2019-2020

Објављене су коначне листе, а наши ученици су постигли следеће резултате:
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Дамјан Ћук је освојио прво место, Александар Шнајдер и Вук Бацетић   друго, место  а Лена Смиљанић, Сергеј Курћубић, Вук Бацотић, Маша Старчевић и Вукашин Вранић треће. место
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
Прво место освојили су Јана Међедовић, Николина Калабић и Маја Тодоровић; друго место - Матија Барјактаревић, Ања Добрац, Теодора Север, Андрија Зечевић, Сања Јанковић, Вук Пејовић, Тијана Цветић и Валентина Панић; треће место - Милица Гавриловић, Нина Перовић, Емилија Тасић, Јелена Ђорђевић, Матија Николић и Нора Бућић.
ПЕТИ РАЗРЕД
Марта Тодоровић освојила је прво место, Тара Тадић, Петар Зечевић, Ана Марија Поповић и Анђела Аџић треће, а похвљени су Ива Ивановић, Андреј Радовић и Анђела Бацетић. Сви ученици су се пласирали на наредни ранг такмичења.
СЕДМИ РАЗРЕД
Матија Глибетић освојио је треће место.
ОСМИ РАЗРЕД
Максим Зечевић је освојио прво место и пласирао се на регионално такмичење.
Честитамо ученицима и њиховим наставницима!

Ранг листе:

Трећи разред