У друштву са Миланом Борјаном

Данас 8.1.2019.године   је редакција "Андријаша" имала посебно задовољство и част - угостила је, у просторијама школе, Милана Борјана, голмана "Црвене звезде" и канадске репрезентације.
Милан и његова супруга Снежана били су право освежење. Ведри, насмејани, учинили су да наши Андријаши победе трему.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Милан је искрено, отворено, непосредно, духовито одговарао на питања наших младих новинара. Причао је о одласку у Канаду, својим почецима, тренуцима када је помишљао да одустане од свега, о клубовима у којима је играо, подршци породице. Говорио је о томе колико је важно имати циљ и храбро ићи ка њему.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Ово су само неке од тема о којима смо причали са нашим гостом. Заказали смо и ново дружење, какво - то нека засад остане...тајна.

Ми најискреније захваљујемо Снежани и Милану што су били наши гости. Надамо се да им је било пријатно у нашем друштву.
Цео интервју са Миланом Борјаном моћи ћете да прочитате у првом броју електронског часописа "Андријаш" који ће бити постављен на сајт школе до краја полугодишта.