УСПЕХ НАШЕГ IV-4 НА КОНКУРСУ "ПОКРЕНИМО НАШУ ДЕЦУ"

Ученици IV-4 су опет НАГРАЂЕНИ на  Аqvа Viva  конкурсу "ПОКРЕНИМО НАШУ ДЕЦУ" са веома вредним пакетом реквизита за физичко васпитање.

Само два одељења у Затиборском округу су награђена и ми међу њима. Конкурс је организован у оквиру програма "Покренимо нашу децу", који је покренуло Министарство просвете, науке и технолошког развоја у сарадњи са Српским савезом професора физичког васпитања и спорта и Аqуа Вивом. Овим програмом је уведена додатна физичка активност за ученике од 1. до 4. разреда у свих 1206 основних школа у Србији, јер су подаци и резултати везани за физичку активност и здравствено стање деце до којих су дошли истраживачи, како у свету тако и код нас, забрињавајући.

Ми учествујемо у овом програму већ три године. Вежбамо задате моделе и сваке године осмислимо и нови модел вежбања. Вежбамо често, временом смо постали веома уиграни и што је најбитније вежбе радимо веома правилно, а тиме  предупређујемо појаву деформитета стопала и кичме.

Како вежбамо можете погледати у нашим филмићима.

Учитељица IV-4

Нина Вукић