Акција Б92 "Срце на терен"

У оквиру акције Б92 "Срце на терен", 29. јуна у хали "Пионир" биће организована опроштајна утакмица кошаркаша Душана Кецмана, на којој ће се појавити његови бивши саиграчи и тренери из земље и иностранства, уз директан тв пренос на Б92.

У склопу тога, Кецман је посетио 10 основних школа из 10 највећих градова Србије, укључујући и Ужице,а најталентованији дечаци од 11 до 14 година имаће прилику да учествују на опроштајној утакмици. Из нашег града одабрана је "Прва основна школа краљ Петар II", коју је Душан Кецман посетио 10. јуна   и одржао једночасовни тренинг са ученицима Прве основне. Најбољи у шутирању слободних бацања на крају тренинга, Љубиша Милојевић, ученик VIII-5,  добио је позив за учешће на опроштајној утакмици.