Успешне Мислише...

И ове године ученици наше школе  12.4.2019.год учествовали су на такмичењу "Мислиша".
Другу награду су освојили: Вук Пејовић и Нада Тодоровић (3. разред); Анђела Бацетић, Јагош Ђурковић, Петар Зечевић и Мина Шкоро (4. разред).

Резултат слика за mislisa

Трећу награду су освојили: Вук Бацетић (2. разред); Теодора Север (3. разред); Анђела Аџић, Немања Лазић, Јана Пековић, Ивона Перовић, Андреј Радовић и Марта Тодоровић (4. разред).
Похвале су додељене Матији Старчевићу (1. разред), Сергеју Курћубићу, Лени Смиљанић, Маши Старчевић, Дамјану Ћуку (2. разред), Матији Барјактаревићу, Јовану Гогићу, Ањи Дробац, Андрији Зечевићу, Николини Калабић (3. разред), Сандри Јанковић, Михаилу Јевтовићу, Неди Минић, Ањи Пековић, Василију Петронијевићу, Михаилу Петронијевићу и Тари Тадић (4. разред).
Координатор такмичења Гордана Никовић.
Честитамо ученицима!