Прва основна -прва!

На Градском стадиону 6.10.2018 је, у организацији Црвеног крста, одржана трка "За срећније детињство".

Фотографија корисника Прва Основна Школа АндријашФотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Поред ученика од 1.до 8.разреда, први пут су ове године ревијално учествовали и предшколци.

У трци су учествовали ученици наше школе и заблистали - ПРВИ У УКУПНОМ ПЛАСМАНУ!

У трци ученика првог разреда ДРАГАН НОВАКОВИЋ је освојио ДРУГО МЕСТО, а АНДРЕЈ КУТЛЕШИЋ ТРЕЋЕ.

У конкуренцији ученица другог разреда САРА ДАНИЛОВИЋ освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО.
У трци ученика трећег разреда ДРАГАН МАРИЧИЋ био је ТРЕЋИ.
Међу четвртакињама АНЂЕЛИНА АЋИМОВИЋ освојила је ПРВО МЕСТО, а МАША ЈОВАНОВИЋ ДРУГО.
У конкуренцији дечака, ДИМИТРИЈЕ ВИЋЕВИЋ био је ТРЕЋИ.
У конкуренцији ученика петог разреда ОГЊЕН ЛЕКИЋ био је ПРВИ.
МИНА СЕКУЛИЋ, ученица шестог разреда, освојила је ДРУГО МЕСТО, а КАТАРИНА СТАРЧЕВИЋ ТРЕЋЕ.
СОФИЈА ГОГИЋ, ученица седмог разреда, освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО.
У конкуренцији ученика осмог разреда ученици наше школе били су без премца: НЕМАЊА ДЕЈОВИЋ ПРВО МЕСТО, ЂОРЂЕ ГЛАВОЊИЋ ДРУГО МЕСТО, ПРЕДРАГ ПОПОВИЋ ТРЕЋЕ МЕСТО.
Једна занимљивост у вези са овом трком: Анђелима и Маша, ученице четвртог разреда, већ четири године смењују се на победничком трону - Маша је освојила првом место у првом и трећем разреду, а у другом и четвртом друго, док је Анђелина прва у другом и четвртом, а у првом и трећем друга.

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима!

*Преузето са фејсбук странице Андријаш