Општинско такмичење из биологије- резултати за историју!

Резултат слика за биологија

У ОШ "Стари град" 17.3.2018. год   је одржано Општинско такмичење из биологије. Наши ученици су остварили прво место у категоријама свих разреда што је незапамћен случај у последње време!

У конкуренцији ученика петог разреда, СОФИЈА СТАНОЈЕВИЋ освојила је ПРВО место; КАТАРИНА РАДОВАНОВИЋ, УНА МИЛИВОЈЕВИЋ, МАТЕЈА ГЛИБЕТИЋ, НИКОЛА ТОШИЋ и ВЕЉКО ДЕСПОТОВИЋ били су ДРУГИ.
Међу ученицима шестог разреда УРОШ БУРЛИЋ, МАГДАЛЕНА ПОЊАВИЋ И ВУК НИЈЕМЧЕВИЋ освојили су ПРВО место; МАТИЈА НОВАКОВИЋ и СТРАХИЊА ПЕКОВИЋ ДРУГО; АНА СЕЛАКОВИЋ и ЈАНА ЈОВАНОВИЋ биле су ТРЕЋЕ.
У конкуренцији ученика седмог разреда, ЈОВАН РАДЕЉИЋ, АНА КРЕМИЋ, МИЛИЦА ПЕРОВИЋ, ТИЈАНА НОВАКОВИЋ И БОЈАНА НИКОЛИЋ заузели су ПРВО место, а НЕМАЊА ТАНАСКОВИЋ И ЕМА РАШКОВИЋ били су ДРУГИ.
Међу ученицима осмог разреда најуспешнији је био МИЛАН ПОЊАВИЋ који је освојио ПРВО место. ДРУГО место освојили су ПАВЛЕ АРСЕНИЈЕВИЋ, МИЛИЦА БРЗАКОВИЋ, ЛУКА МИЛИВОЈЕВИЋ и АЛЕКСАНДРА МИЛОЈКОВИЋ, а ТРЕЋИ су били ВУК ЗДРАВКОВИЋ И ЂУРО ЦЕРОВАЦ.

Резултате можете погледати овде
Честитке ученицима и њиховим наставницама!