Штампа

Општинска такмичења 2015/2016. год.

 

 ЧЕСТИТКЕ НАШИМ УЧЕНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!!!

СРПСКИ ЈЕЗИК

20.3.2016. год

Данас је у ОШ " Нада Матић " одржано Општинско такмичење из српског језика. 

ранг листе учесника

осми разред

седми разред

шести разред

пети разред

 

 ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

 20.3.2016. год.

Данас је у ОШ " Богосав Јанковић" у Кремнима одржано Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања. Наши ученици учествовали су у дисциплинама:

енергетика

папирно моделарство

 

ФИЗИКА

13.3.2016.год.

 Данас је у ОШ " Стари град одржано Општинско  такмичење из физике.

Ранг листе учесника такмичења:

осми разред

седми разред

шести разред

 

ГЕОГРАФИЈА

13.3.2016. године

У ОШ "Ћура Јакшић " у Равнима одржано је Општинско такмичење из географије.

 

Ранг листе учесника такмичења:

осми разред

седми разред

 

БИОЛОГИЈА

Општинко такмичење одржано је 6. марта у ОШ "Стари град" Резултати такмичења

осми разред

седми разред

шести разред

пети разред

ИСТОРИЈА

6. 3.2016. год.  

Данас је у нашој школи одржано Градско такмичење из историје.  

 Ранг листе учесника:

пети разред

шести разред

седми разред

осми разред

 

ХЕМИЈА

 5.3. 2016. год у ОШ "Душан Јерковић" одржано је Општинско такмичење из хемије.

седми разред

осми разред

 

МАТЕМАТИКА

 У суботу  27.2., 2016. године  

Одржано  Општинско такмичење из математике у ОШ "Слободан Секулић"(5 - 8 разреда) и ОШ " Душан Јерковић" ( 3. и 4. разред). 

Пласман на Окружни ниво такмичења обезбедили су ученици IV разреда који су остварили 80 и више, а ученици старијих разреда 50 и више поена.

ранг листе учесника такмичења

осми разред

седми разред

шести разред

пети разред 

четврти разред

трећи разред

 

 ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО (ПРОГРАМИРАЊЕ)

 Општинско такмичење из програмирања (информатика и рачунарство) одржано је у нашој школи у недељу 21. фебруара.

Резултати такмичења:

 I категорија (5. и 6. разред)

Петар Стојановић 63 45 бодова прво место

Лука Косановић 63 30 бодова друго место

 II  категорија (7. и 8. разред)

Максим Костадинов 85 55 бодова -прво место

Душан Папић 81 45 бодова-друго место

Јана Радивојевић 81 30 бодова-треће место

Марија Поповић 85 25 бодова

Марта Веизовић 74 15 бодова

 

СТРАНИ ЈЕЗИЦИ (ЕНГЛЕСКИ И НЕМАЧКИ ЈЕЗИК)

20.2.02016. год

Пролаз на виши ниво такмичења остварили су:

из енглеског језика:

Симо Ђуричић  II место 

Дарија Чучковић III место

Дана Борисављевић III место

из немачког језика:

Петар Ђерић III место

Ранг листе са такмичења:

енглески језик

немачки језик