Штампа

Окружна такмичења 2014/2015.год.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

V разред:

1. Милан Поњавић-5-5 - II место

VI разред:

1. Марта Гавриловић 6-1 –- II место

2.Неда Браловић 6-3 – III место

3.Бојана Тарабић 6-3 –- III место

VIII разред:

1. Ева Николић 8-5 –– III место

РЕЦИТАТОРИ –

.

ОПШТИНСКА СМОТРА- Маша Дивљаковић-4-5- освојила I место

РЕГИОНАЛНА СМОТРА- Маша Дивљаковић-4-5- освојила I место

 

РЕПУБЛИЧКА СМОТРА - учествовала Маша Дивљаковић-4-5

 

MATEMATIKA 

IV разред:

1. Михајло Минић -4-5 –III место

2. Вук Ђокић -4-3 -III место

3. Михајло Томашевић -4-3 –III место

V разред:

1. Милан Поњавић 5-5 –II место

2. Јована Смиљанић 5-1- III место

VI разред:

1. Лука Трипковић 6-1 –II место

2. Павле Смиљанић 6-1 –III место

VII разред:

 1.Јана Радивојевић 7-1 -II место

 


 

БИОЛОГИЈА

ПЕТИ РАЗРЕД

ПУРИЋ  МИА - I МЕСТО 

АЛЕКСАНДРА МИЛОЈКОВИЋА - II МЕСТО 

МИЛИЦА ПЕШИЋ - II МЕСТО 

ВУКАШИН ВОЈИНОВИЋ - II МЕСТО

МИЛАН ПОЊАВИЋ -  II МЕСТО 

ПАВЛЕ АРСЕНИЈЕВИЋ - III МЕСТО 

 

СЕДМИ РАЗРЕД

ЈАНА ЈОКИЋ - II МЕСТО 

МИЛИЦА ШОПАЛОВИЋ - II МЕСТО 

 

ОСМИ РАЗРЕД  

МИТРАШИНОВИЋ ДРАГАН - II МЕСТО

ЦРНИЋ САВО - III МЕСТО

 

УЧЕНИЦЕ  СЕДМОГ РАЗРЕДА ЈАНА ЈОКИЋ И  МИЛИЦА ШОПАЛОВИЋ СУ СЕ ПЛАСИРАЛЕ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ.

 

Похвале упућујемо и АЛЕКСИ ЈАКОВЉЕВИЋУ- 5.РАЗРЕД, БОЈАНИ ТАРАБИЋ - 6.РАЗРЕД, НЕДИ БРАЛОВИЋ- 6.РАЗРЕД; КАО И АНЂЕЛИ АНТОНИЈЕВИЋ.

ФИЗИКА

шести разред

Павле Смиљанић прво место

Лука Трипковић друго место

Стефан Новаковић треће место

седми разред

Јана Радивојевић прво место

Душан Папић треће место

Марија Поповић треће место

Максим Костадинов похвала

осми разред

Тејић Лазар друго место 

 

ХЕМИЈА

седми разред

Максим Костадинов  друго место

Марија Поповић друго место

Јана Радивојевић друго место

Резултати свих учесника:

седми разред

осми разред

 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Ана Максимовић прво место

Јана Радивојевић  прво место

Марија Поповић  прво место

Марта Веизовић треће место

прва категорија (пети и шести разред)

друга категорија (седми и осми разред) 

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Учествовала су три наша ученика

Миа Пурић

Стефан Грујић

Јана Радивојевић

Пласман даље остварила је Јана Радивојевић 3 место Енергетски претварачи