Ликовне „чаролије“ наших ученика

Ученици наше школе узели су учешће на ликовном конкурсу „Техничке школе Радоје Љубичић“. Тема конкурса била је „Моја модна чаролија за другарско вече“ намењена ученицима седмих и осмих разреда основних школа Златиборског округа. Идеја пројекта је подстицање младих на креативност из области модног дизајна костима.

У четвртак 20. jуна у 19 h, у Холу Техничке школе,  проглашено је 5 најуспешнијих радова. Од 36 ученика из шест основних школа које су се одазвале на конкурс, ученици „Прве основне школа краља Петра II“ имали су запажен успех.

Награђене су ученице Хелена Вуковић из VIII5 одељења и Дуња Костић из VII4 одељења. Поред захвалница коју су добили сви учесници конкурса, наши ученици су добили вредне, новчане и робне награде.

Прилог можете погледати  овде