Прва основна школа краља Петра II

  • 1skola
  • 300863161 1295476421193306 4572904186483770844 n
  • engleski2023
  • IMG 2219
  • mask2023
Штампа

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ ИСТОРИЈЕ 2022/23. ГОДИНЕ

26.2.2023. ГОДИНЕ

НА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ 2022/23. ГОДИНЕ НАША УЧЕНИЦА НЕВЕНЕ МАРИНКОВИЋ 8-3 ОСВОЈИЛА ЈЕ ТРЕЋЕ МЕСТО

ПЕТИ РАЗРЕД

ШЕСТИ РАЗРЕД

СЕДМИ РАЗРЕД

ОСМИ РАЗРЕД

Штампа

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ 2022/23. ГОДИНЕ

25.2.2023.ГОДИНЕ

ДАНАС ЈЕ У НАШОЈ ШКОЛИ ОДРЖАНО ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ 

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ НА ЛИНКОВИМА:

ПЕТИ РАЗРЕД

ШЕСТИ РАЗРЕД

СЕДМИ РАЗРЕД

ОСМИ РАЗРЕД

УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ ПОСТИГЛИ СУ СЛЕДЕЋЕ РЕЗУЛТАТЕ:

 

5. РАЗРЕД

МИХАЈЛО ФИЛИПОВИЋ 3. МЕСТО

ОГЊЕН НИКОЛИЋ 3. МЕСТО

ВАЊА МАРЈАНОВИЋ 3. МЕСТО

НИКОЛИНА ПЕТРОВИЋ 3. МЕСТО

НАЂА РАДОСАВЉЕВИЋ 3. МЕСТО

 

6. РАЗРЕД

МАША СТАРЧЕВИЋ 2. МЕСТО

ВУК БАЦЕТИЋ 3. МЕСТО

 

7. РАЗРЕД

ТЕОДОРА СЕВЕР 3. МЕСТО

НИКОЛИНА КАЛАБИЋ 3. МЕСТО

 

8. РАЗРЕД 

АНДРЕЈ ПЕРУНИЧИЋ 2. МЕСТО

ДУЊА ГАВОВИЋ 3. МЕСТО

 

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!
Штампа

Хемија - општинско такмичење 2023. године

25.2.2023. године

Велики успех наших ученика на  општинском такмичењу из хемије!

7.разред

Николина Калабић 7-2 -прво место

Маја Тодоровић 7-5 - прво место

Калина Тошић 7-4 - друго место

Милица Божовић7-2 -друго место

Ђурђа Јаџић 7-3 - треће место

Теодора Север 7-5 - треће место

Милица Гаврилови 7-5 - треће место

Нина Николић 7-1- треће место

 

8.разред

Марта Тодоровић 8-5 -друго место

Андреј Перуничић 8-5- треће место

БРАВО!!!

ранг листе погледајте на линку

 

 

Штампа

Сјајне девојчице најбоље у округу

Екипа наше школе је освојила 1. место на Окружном такмичењу у футсалу, одржаном у Сјеници.
У полуфиналу је савладана екипа из Пожеге 2-1, а у финалу су наше девојчице победиле вршњакиње из Чајетине резултатом 2-0 и пласирале се на Међуокружно такмичење.
Поред одличне и борбене игре коју су приказале, девојчице заслужују све похвале и за феноменално понашање током боравка у Сјеници, и сјајно представљање наше школе и града.
Велико браво!!!
Тара Тадић 8-4
Јана Ђорђевић 7-1
Јана међедовић 7-5
Ива Ивановић 8-6
Ива Новаковић 8-5
Анђела Томић 6-5
Вања Ранковић 8-4
Анђела Лазаревић 8-6
Наставник: Никола Мићевић
 
Штампа

Најбоље у граду у рукомету

Наше девојчице ове године сјајне у екипним спортовима... После фудбала и одбојке, освојиле су 1. место у граду и у рукомету. Браво!!!
Јана Ђорђевић 7-1
Јана Међедовић 7-5
Тара Тадић 8-4
Тијана Цветић 7-5
Лана Јовановић 7-5
Анђела Томић 6-5
Хелена Жунић 6-3
Николина Пишчевић 6-3
Дуња Лисичић 6-3
Селена Стевановић 6-5
Наставница: Марина Маркићевић
 
 
Штампа

"Новогодишња чаролија" 2023. године

На међународном литерарном и ликовном конкурсу "Новогодишња чаролија" 2023. ученик одељења IV- 2 , Лазар Новаковић, освојио је трећу награду за написан састав.
Браво Лазаре!
Штампа

Велики успех на Општинском такмичењу из физике 2023. год.

11.2.2023. год.

Данас је одржано Општинско такмичење из физике у ОШ "Стари град". Наши ученици постигли су одличне резултате.

6. разред

Лена Смиљанић 1. место, 100 поена

Дамјан Ћук 1. место, 100 поена

Александар Шнајдер  2. место

Маша Старчевић 2. место

Софија Кнежевић 3. место

Сандра Шишић 3. место

7. разред

Маја Тодоровић 1. место

Андрија Зечевић,  похвала

8.разред

Марта Тодоровић 1. место

Андреј Перуничић 2. место

Анђјела Бацетић 3. место

Браво!!!

 

Штампа

Сјајни резултати на oпштинском такмичењу из математике 2023. год

4.2.2022. године

Наши  математичари постигли су изузетан успех на oпштинском такмичењу!

3.разред

1.место 

Јана Јовановић III-5

2.место 

Виктор Радивојевић III-5

3.место 

Андрија Радовић III-4

Похвала

Александар Стаматовић III-5

Николина Давидовић III-5

Ива Сретеновић III-5

Дуња Вранић III-4

Лука Тодоровић III-5

4.разред

Дуња Вукајловић IV-5 

Васил Гаврић IV-4

Ленка Средојевић IV-5

2.место

Ива Грбић IV-3

3.место

Урош Гордић IV-4

Немања Чворовић IV-4

Ања Милутиновић IV-5

Алекса Бућић IV-1

Похвала

Анђелка Гавовић IV-1

Лазар Новаковић IV-2

Страхиња Аксентијевић IV-4 

5. разред

3. место 

Огњен Николић V-3    

Ленка Костић V-3

Похвала

Вања Марјановић V-4

6. разред 

1. место 

Александар Шнајдер VI-5

2. место 

Маша Старчевић VI-3

Дамјан Ћук VI-5

3. место

Лена Смиљанић VI-5

Похвала

Алекса Вучковић VI-3

Сандра ШишићVI-5

7. разред

1. место

Маја Тодоровић VII-5

2. место 

Николина Калабић

3. место

Теодора Север VII-5

8. разред 

1. место

Марта Тодоровић VIII-5

2. место

Андреј Перуничић VIII-5

3. место

Михаило Јевтовић VIII-4

Похвала

Тара Тадић VIII-4

Честитамо ученицима, учитељицама и наставницима на постигнутим резултатима! Браво! Линкови  са ранг листама:  3. разред    4. разред   5. разред   6. разред   7. разред   8. разред