ПРОЈЕКАТ ОБРАЗОВАЊЕ ЗА ПРАВА ДЕТЕТА – ПОСЕТА ПРЕДСТАВНИКА ПАРТНЕРСКИХ ШКОЛА И ОРГАНИЗАЦИЈА

У петак, 2. октобра 2015. године, нашу школу су посетили представници 8 основних   школа и 5 организација цивилног друштва из Краљева, Књажевца, Соко Бање, Београда, Ниша и Врања које су укључене у пројекат Образовање за права детета.

Наши гости су имали прилику да виде део активности које реализујемо на овом пројекту, али и да сами учествују у њима – присуствовали су вршњачкој едукацији – радионици на тему права детета коју су водили ученици седмог разреда у одељењу 5-5, као и представљању рада Ученичког парламента наше школе.  Била је ово лепа прилика да се сретнемо и разменимо своја искуства. Захваљујемо се на посети и радујемо се новом дружењу!

Eмина Јеремић Мићовић