Прва основна школа краља Петра II

  • DSCN0313
Штампа

Распоред одржавања додатног рада школска година 2018/2019.

 

 

                                                                                                 

 

                                                                                                                 

 

НАСТАВНИК

ПРЕДМЕТ

СЕПТЕМБАР

ОКТОБАР

НОВЕМБАР

ДЕЦЕМБАР

разред

 

5

6

7

8

5

6

7

8

5

6

7

8

5

6

7

8

Биљана Кнежевић

 

српски језик

 

6

 

20.

4

 

5

8

5

6

 

7

3

 

4

5

Љиљана Јелисавчић

 

српски језик

9

10

11

 

6

7

8

 

6

7

8

 

4

5

6

 

Марија Буквић

 

српски језик

13

14

20

27

4

12

11

18

1

2

8

15

6

14

13

20

Весна Шекељић

српски језик

Ponedeljak 12:55 do 13 :40

Ponedeljak 12:55 do 13 :40

Ponedeljak 12:55 do 13 :40

Ponedeljak 12:55 do 13 :40

Владица Родаљевић

српски језик

 

 

 

6,20

 

 

 

4,18

 

 

 

1,15

 

 

 

13,27

Јулија Филиповић

српски језик

7

7

 

7

8,15

1,29

 

12

5

26

 

9,23

3,24

10

 

14

Емина Јеремић Мићовић

енглески језик

 

 

 

5,19

 

 

 

 

 

 

 

2,16,30

 

 

 

7,21

Оливера Дробњаковић

енглески језик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Јелена Максимовић

 

енглески језик

 

 

 

Utorak predčas

 

 

 

Utorak predčas

 

 

 

Utorak predčas

 

 

 

Utorak predčas

Ивана Јовичић

 

енглески језик

 

 

 

 

 

 

 

2,9,16

 

 

 

6,13,20

 

 

 

4,11,18

Данијела Несторовић

 

енглески језик

 

 

 

 

 

22

 

 

 

5

 

 

 

3

 

 

Марина Марјановић

 

немачки језик

 

 

11

21

 

17

9

7

22

 

6

23

 

26

4

7,21

Слађана Станојевић

 

немачки језик

 

 

 

 

 

9

16

23

30

6

13

20

27

4

11

18

Биљана Aнтонијевић

 

историја

20

19

17

21

18

17

15

19

22

21

24

23

24

23

21

25

Ивана Јанковић

историја

14

20

 

 

12

11

 

 

23

15

 

 

7

6

 

 

Миломир Максимовић

историја

 

 

 

 

3

17

5

19

6

7

30

2

13

25

14

28

Госпава Топаловић

географија

 

 

 

 

29

8

15

22

5

19

26

 

3

10

17

24

Стевка Жунић

 

географија

 

 

 

 

8

22

12

26

 

 

 

 

 

 

 

 

Бранко Мићовић

 

математика

 

 

 

 

 

2,23

4,24

 

 

14

15

 

 

12

13

 

Саша Јевтовић Вујовић

 

математика

28

 

 

27

12,26

 

 

11,25

9,24

 

 

8,22

7,21

 

 

6,20

Милка Зарић

 

математика

Sreda 6 čas neparne sedmice, utorak i četvrtak 6 čas parne sedmice

Sreda 6 čas neparne sedmice, utorak i četvrtak 6 čas parne sedmice

Sreda 6 čas neparne sedmice, utorak i četvrtak 6 čas parne sedmice

Sreda 6 čas neparne sedmice, utorak i četvrtak 6 čas parne sedmice

Небојша Чумић

математика

 

 

 

 

 

 

2,16,30

2,16,30

 

 

13,27

13,27

 

 

11, 25

11, 25

Оливера Ђокић

математика

14

21

 

28

5

12

 

19

16

23

 

30

7

14

 

21

Јасна Радосављевић

биологија

 

 

17

19

1,29

3,31

15

17

26

28

2

14

24

26

10

12

Милева Рогић

 

биологија

 

 

 

 

 

26

 

 

 

 

9,30

 

 

 

7,21

 

Бранка Кремић

 

биологија

 

 

 

 

22

23

24

25

 

13

14

16

3,24

4,25

5,20

7,28

Весна Димитријевић

физика

 

 

 

 

 

9

10

11

 

20

21

22

 

18

19

30

Иван Жунић

физика

 

 

 

 

 

9,16

23

 

 

6,20

27

 

 

4

18

 

Јелена Дејовић

физика

 

 

 

 

 

 

8,22

24,31

 

 

19,26

21,28

 

 

17, 24

26

Катарина Савић

 

хемија

Sreda 7 čas

Sreda 7 čas

Sreda 7 čas

Sreda 7 čas

Светлана Буквић

 

хемија

 

 

 

 

 

 

25

11

 

 

29

15

 

 

27

24.1

13

 

У Ужицу, 17.09.2018.                                                                                                                                                                                                                 Директор Школе

 

                                                                                                                                                                                             Никола Бацетић