План писаних провера прво полугодиште школске 2018-2019.године нижи разреди

План писмених провера за прво полугодиште шк. 2018/2019.

Резултат слика за план писаних провера

План писмених провера за ученике од 5. до 8. разреда можете видети на следећем линку

Заједнички час ученика другог и четвртог разреда

5.10.2018.год одржан је заједнички час физичког васпитања у оквиру обележавања Дечје недеље -имам право да живим срећно и здраво.

4-2 у дечјој недељи

Дечја недеља је иза нас - распевана, пуна порука пријатељства, искрених као и сама деца. У овом веселом шаренилу посебну пажњу привукли су ученици 4-2.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш Ð¤Ð¾Ñ‚ографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Прва основна -прва!

На Градском стадиону 6.10.2018 је, у организацији Црвеног крста, одржана трка "За срећније детињство".

Фотографија корисника Прва Основна Школа АндријашФотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Поред ученика од 1.до 8.разреда, први пут су ове године ревијално учествовали и предшколци.

У трци су учествовали ученици наше школе и заблистали - ПРВИ У УКУПНОМ ПЛАСМАНУ!

"Додирнимо ужички Стари град"

Народна библиотека Ужице у оквиру пројекта Инклузивна култура расписује конкурс

Наши ученици на новом пројекту

Ученици наше школе, предвођени наставником историје Миломиром Максимовићем укључени су у пројекат Дворска канцеларија - коресподенција у средњем веку кога финансира Центар за промоцију науке (регионални центри у Ужицу и Крагујевцу).

Дечја недеља – права детета

Поводом Дечје недеље која се у целом свету обележава од 02. октобра, одлучили смо да децу, али и њихове родитеље, наставнике, васпитаче, тетке, тече, баке и деке подсетимо на права која деца имају, а која су установиле Уједињене нације.